Dodano: 15.05.2011 | Rozrywka

A A A

Imprezy Warte Poznania

Formuła Imprez Wartych Poznania nawiązuje do tradycji bezpłatnych majowych imprez kulturalnych przygotowywanych i finansowanych przez Władze Miasta Poznania w latach ubiegłych.

 

15 maja br. należy do Poznania. Zobacz co miasto przygotowało specjalnie dla Ciebie!

g. 11:00 i 13:00, TEATR ANIMACJI
„POZNAŃSKIE KOZIOŁKI”
(spektakl i zwiedzanie teatru od kulis w towarzystwie aktorów)

Uwspółcześniona, przewrotna wersja legendy o poznańskich koziołkach napisana przez Martę Guśniowską; niezwykłe spotkanie historii z dniem dzisiejszym miasta. Barwni, niebanalni bohaterowie, dowcipne dialogi, wesołe piosenki, żywe tempo akcji gwarantują znakomitą zabawę. „Poznańskie Koziołki” powstały z myślą o promocji Miasta Poznania, jego kultury obyczajów, tradycji w Polsce i Europie.
Tytuł skierowany jest do młodszych widzów.

g. 18:00 i 19:00, TEATR „U PRZYJACIÓŁ”
MAGISTRYTON (spektakl)

Podstawą spektaklu jest zderzenie fantazyjnego wyobrażenia realiów dawnej biurokracji i urzędniczego życia  oraz rytmicznej muzyki, która pracę owego urzędu w sposób specjalny organizuje.

 g. 23:30 TEATR USTA USTA
STREAM (spektakl)

Człowiek miewa okresy takiego niepokoju, że nie może długo usiedzieć na miejscu. Jest naprawdę szczęśliwy tylko wtedy, gdy jest w drodze. Ma zwyczaj niepotrzebnego liczenia drzew, latarni, przystanków, biletów. To Twój nowy przewodnik - Gregory. Życie jest dla niego pełną udręk wędrówką, próbą odnalezienia sensu w absurdalnej gmatwaninie sytuacji. Podróż przez nocne miasto w jego towarzystwie to wyprawa dedykowana wszystkim zagubionym w strumieniu życia.

g.20:00 KLUB BLUE NOTE
Hubert & Vänner Electric Band (koncert)
Szwedzki zespół Huberta Szymczyńskiego – pianisty, kompozytora pochodzącego z Poznania (znanego m.in. ze współpracy w latach 60. i 70. z  takimi zespołami jak ABC, Ergo Band), który od lat 80. mieszka i tworzy  w Szwecji.

Szczegóły - http://www.estrada.poznan.pl/index.php/pl/aktualnosci/30,2,1,245,imprezy-warte-poznania

zgłoś nadużycie

Komentarze (0)

Dodaj komentarz jako gość albo zaloguj się

Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne.

wymagane
wymagane, niepublikowane

Skok do góry [g]