Kontakt

Akademickie Centrum Informacyjne
ul. Ratajczaka 18a, 61-815 Poznań

tel. 61 855 45 74, 61 855 45 84
fax. 61 855 45 66

kontakt@rozwijajsie.pl

Dyrektor Akademickiego Centrum Informacyjnego
Krzysztof Kędzierski
– krzysztof@aci.pl

Koordynator portalu
Agnieszka Michalska
– a.michalska@aci.pl

Dział Marketingu

Martyna Pisarek - martyna@aci.pl
Specjalista ds. promocji

Marta Grunwald - martag@aci.pl
Specjalista ds. promocji


Dział informacji

Marta Majkowska – martam@aci.pl
Specjalista ds. informacji


Dział IT

Marek Jasiukiewicz – norton@aci.pl

Webmaster

Emil Boinfaczuk - emil@aci.pl
Grafik

Księgowość
Joanna Pacuk – asia@aci.pl

Kierownik sekretariatu


Jeśli masz jakiś kłopot związany z funkcjonowaniem strony lub chcesz o coś zapytać, zapraszamy do kontaktu, a rozwiążemy Twój problem.

Wszelkie sprawy kieruj na adres: kontakt@rozwijajsie.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

wymagane
wymagane
wymagane

Skok do góry [g]