Partner merytoryczny

to poznański portal skierowany do ludzi z pasją, którzy stawiają na rozwój osobisty i zawodowy. Dla tych, którzy w sposób efektywny chcą wykorzystać swój wolny czas i poszukują niebanalnej rozrywki. Dla fascynatów nowych trendów, innowacyjnych rozwiązań, dla osób, które swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami, chcą dzielić się z innymi. Dla entuzjastów zdrowego stylu życia, artystycznych wizjonerów, miłośników podróży, amatorów sportu. Słowem jest to portal dla ludzi z wielkim apetytem na życie.

Priorytety
Pragnąc zadowolić wyrafinowane gusta naszych użytkowników, wyznaczyliśmy sobie dwa główne priorytety: propagowanie idei rozwoju osobistego oraz promowanie bogatej oferty edukacyjnej, kulturalnej i rekreacyjnej miasta Poznania.

Działania
Zamierzamy popularyzować life long learning, a więc ideę uczenia się przez całe życie. Chcemy pokazać, jak ogromną rolę w życiu człowieka odgrywa edukacja, zarówno w jej kształcie formalnym (szkolnym), jak i mniej sformalizowanym (często incydentalnym). W związku z tym stworzyliśmy platformę informacyjną, która dla potencjalnych beneficjentów stanowi źródło wiedzy o prowadzonych przez różne instytucje: szkoleniach, warsztatach, kursach, spotkaniach, a także o organizowanych: festiwalach, koncertach, wernisażach, pokazach, akcjach eventowych, wydarzeniach sportowych, itp.

W swym działaniach nie chcemy ograniczać się tylko i wyłącznie do przekazywania informacji. Przestrzeń miejska jest dla nas scenerią, na tle której rozgrywa się mnóstwo interesujących przedsięwzięć. Dlatego poprzez „rozwijajsie.pl” chcemy jednocześnie popularyzować aktywny wypoczynek, promować zdrowy styl życia, kreować trendy, pobudzać kreatywność użytkowników naszego portalu, a także wspierać ich inicjatywy.

Wierzymy, że mieszkańcy Poznania to nietuzinkowe osobowości, które chcą dzielić się swoimi zainteresowaniami czy talentami i wraz z nami pragną tworzyć ten portal. To właśnie dla nich i dzięki nim, chcemy docierać do miejsc i inicjatyw, które będziemy promować wśród szerszej grupy odbiorców.

Partner merytoryczny
Jeśli idea naszego portalu wzbudził Państwa zainteresowanie, zapraszamy do współpracy. Jako nasz partner merytoryczny otrzymujecie Państwo:

Dostęp do konta klienta, a więc możliwość przygotowania własnej wizytówki firmy (wpis reklamowy) wraz z  opcją informowania użytkowników portalu o organizowanych przez Państwa: wydarzeniach, akcjach, imprezach, koncertach, targach, szkoleniach itp.

wpis reklamowy obejmuje: logo instytucji, dane teleadresowe, opis działalności, ofertę firmy, terminy (szkoleń, spotkań), cennik, multimedia (galeria zdjęć, video, podcast), inne (możliwość dołączenia kuponu rabatowego bądź ulotki reklamowej)

wydarzenia – funkcja „dodaj wydarzenie” – informacja wyświetlana w kalendarzu wydarzeń oraz bezpośrednio na kontach naszych użytkowników.

Z naszej strony oczekujemy:

  • Umieszczenia aktywnego logotypu portalu rozwijajsie.pl na Państwa witrynie internetowej.
  • Przesyłania powiadomień o planowanych przez Państwa wydarzeniach, warsztatach, konferencjach itp.


„Rozwijajsie.pl” stworzyliśmy z pasji. Teraz wspólnie wypełnijmy tę pasję kolorami.


Zapraszamy do kontaktu:
tel. 61 855 45 74, 61 855 45 84

Agnieszka Michalska - a.michalska@aci.pl
Koordynator portalu

Skok do góry [g]