Strefa klienta

Szanowni Państwo,
z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkowy portal informacyjno – społecznościowy. 

Czym jest rozwijajsie.pl?

To portal dla ludzi z pasją, stawiających na rozwój osobisty i zawodowy. Dla tych, które planują efektywnie wykorzystać swój wolny czas i poszukują niebanalnej rozrywki. Dla fascynatów nowych trendów, innowacyjnych rozwiązań, oraz dla osób, które swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami, chcą dzielić się z innymi. Dla entuzjastów zdrowego stylu życia, artystycznych wizjonerów, miłośników podróży, amatorów sportu, a przede wszystkim dla ludzi z wielkim apetytem na życie.

Nasze priorytety 
Pragnąc zadowolić wyrafinowane gusta naszych użytkowników, wyznaczyliśmy sobie dwa główne priorytety: propagowanie idei rozwoju osobistego oraz promowanie bogatej oferty edukacyjnej, kulturalnej i rekreacyjnej miasta Poznania.

Działania
 
Zamierzamy popularyzować life long learning, a więc ideę uczenia się przez całe życie. Chcemy pokazać, że skuteczna edukacja może przybierać również charakter mniej formalny i incydentalny. W związku z tym stworzyliśmy platformę informacyjną, która dla potencjalnych beneficjentów stanowi źródło wiedzy o prowadzonych przez Państwa instytucję: szkoleniach, warsztatach, kursach, spotkaniach, a także o organizowanych: festiwalach, koncertach, wernisażach, pokazach, akcjach eventowych, wydarzeniach sportowych, itp. W swym działaniach nie chcemy ograniczać się tylko i wyłącznie do przekazywania informacji.

Przestrzeń miejska jest dla nas scenerią, na tle której rozgrywa się mnóstwo interesujących przedsięwzięć. Dlatego poprzez „rozwijajsie.plchcemy jednocześnie popularyzować aktywny wypoczynek, promować zdrowy styl życia, kreować trendy, pobudzać kreatywność użytkowników naszego portalu, a także wspierać ich inicjatywy.
Wierzymy, że nasza internetowa społeczność to nietuzinkowe osobowości, które chcą dzielić się swoimi zainteresowaniami, pasjami i talentami, ale to również osoby, które wraz z nami tworzą ten portal. To właśnie dla nich i dzięki nim, trafiamy do miejsc i na inicjatywy, które zamierzamy objąć patronatem i promować wśród szerszej grupy odbiorców.

 

Promocji idei rozwoju osobistego będą towarzyszyć: wywiady (nowy cykl „Człowiek z pasją”), konkursy z nagrodami adresowane do naszych użytkowników, a także kampania informacyjno – promocyjna z wykorzystaniem:


„Rozwijajsie.pl” stworzyliśmy z pasji. Teraz wspólnie wypełnijmy tę pasję kolorami.
 

Jeśli idea portalu „rozwijajsie.pl” wzbudziła Państwa zainteresowanie i widzicie w nim miejsce dla siebie, zapraszamy do współpracy.

 

Skok do góry [g]