Miejsca

Przeglądaj alfebetycznie firmy i usługi w wybranej kategorii:

Happy Hand Made Pracownia Działań Kreatywnych

Jesteśmy artystami – rzemieślnikami. Sztuka i rękodzieło są naszym sposobem na komunikację ze światem i innymi ludźmi. Tworzymy nasze prace w oparciu o tradycyjne rzemiosła, łącząc je z nowoczesnym, autorskim wzornictwem. Inspiruje nas przyroda oraz symb

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii prowadzi studia licencjackie (stacjonarne i niestacjonarne - 6 semestrów) na kierunkach: Fizjoterapia, Kosmetologia, Pedagogika oraz studia inżynierskie (stacjonarne i niestacjonarne - 7 semestrów): Inżynieria materiałowa.

Fundacja Sztuki Marebito

http://www.otelsinop.net

Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu

WSPIA to uczelnia, która prowadzi studia na kierunkach: prawo, stosunki międzynarodowe, pedagogika, administracja, filologia, kosmetologia, fizjoterapia, ratownictwo medyczne, wychowanie fizyczne, edukacja techniczno - informatyczna

Centrum Hobbystyczne Kreatywnie.com

Pracownia warszatatowa i sklep z materiałami hobbystycznymi, decoupage, filcowanie, malowanie na jedwabiu, sztuka tworzenia witraży, ceramika, florystyka, mozaika, scrapbooking, wikliniarstwo, masa solna i inne.

Ekowiarnia Organic Cafe

Ekowiarnia-organic cafe to pierwsza w Polsce kawiarnia bazująca na certyfikowanych produktach ekologicznych oraz fairtrade.

JASSI Mariami Jasaszwili

Profesjonalny wizaż, stylizacja i kosmetologia.

Mediastorm - Centrum Szkoleń Medialnych

Akademia Młodego Dziennikarza.

PAYNE

Zespół istnieje od listopada 2008 roku. Przeważający styl muzyczny to rock progresywny. Grupa składa się z pięciu członków. Kapelę można posłuchać w różnych poznańskich klubach (inf. na stronie).

Poznański Klub Podróżnika

Poznański Klub Podróżnika od września 2009 organizuje spotkania z ludźmi, którzy odwiedzili ciekawe miejsca, snują plany podróżnicze bądź po prostu marzą o poznawaniu świata. Spotkania organizowane przez Poznański Klub Podróżnika są otwarte dla wszystkich

Salon Kobiet

Salon Kobiet został stworzony z myślą o każdej kobiecie, która chce się rozwijać. Panie spotykają się raz w miesiącu by wymienić się doświadczeniami, wzajemnie się wspierać, a także by wziąć udział w ciekawych zajęciach rozwojowych.

VideoKurs.pl

Video Kursy Programowania i Tworzenia stron WWW - szybka oraz przyjemna nauka.

Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego

WSJO to największa uczelnia filologiczna w Polsce. Kształci ponad 3,5 tyś. studentów na dwóch kierunkach: filologia oraz europeistyka. Wśród specjalności filologicznych, kandydaci znajdą: anglistykę, germanistykę, japonistykę, sinologię, amerykanistykę.

Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa

WSNHiD kształci studentów na siedmiu kierunkach studiów: kulturoznawstwo, pedagogika, politologia, socjologia, stosunki międzynarodowe na poziomie magisterskim, grafika na poziomie licencjackim oraz informatyka na poziomie inżynierskim.

Skok do góry [g]