Fantasy Park sp. z o.o.

Fantasy Park sp. z o.o.

ul. Drużbickiego 2, 61-693 Poznań
tel. 616597444, fax. 616597445
poznan@fantasypark.pl, www.poznan.fantasypark.pl

Fantasy Park Sp. z o.o. to międzynarodowa firma zarządzająca centrami rozrywki w obiektach Plaza Center. W Polsce nasze Centra znajdują się w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Rybniku, Sosnowcu oraz w Rudzie Śląskiej.

Wśród atrakcji oferowanych przez Fantasy Park, można znaleźć: 14 torów bowlingowych, 8 stołów bilardowych, plac zabaw z przestrzenną strukturą, kolorowymi piłkami i basenami, kafejkę internetową, 33 gry video, z których część działa w systemie redemption games (za odpowiednią ilość punktów wydawane są kupony, które następnie można wymienić na atrakcyjne nagrody) oraz cykliczne imprezy taneczne (posiadamy parkiet taneczny z profesjonalną oprawą świateł i nagłośnienia).

Klub stał się nie tylko doskonałym centrum zabawy i rekreacji dla szerokiego grona klientów, ale również prestiżowym lokalem goszczącym w swoich murach znakomitych dj'ów o organizującym nietuzinkowe eventy z udziałem takich gwiazd jak: Dj Tonka, Till West, Wet Fingers,David Moreno czy Shik Stylko.

Jest też prawdziwym mistrzem w organizacji imprez firmowych. Charakter klubu pozwala na zorganizowanie zarówno małej imprezy dla zaledwie kilku osób, jak i wielkie eventy dla setek gości.

Fantasy Park to również atrakcyjne miejsce dla dzieci i młodzieży. Zachęcamy rodziców do zorganizowania przyjęcia urodzinowego lub imieninowego dla swoich pociech. Zabawa w Fantasy Park to nie tylko świetnie spędzony czas, ale również doskonała forma integracji.

Skok do góry [g]