Miejsca

Przeglądaj alfebetycznie firmy i usługi w wybranej kategorii:

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii prowadzi studia licencjackie (stacjonarne i niestacjonarne - 6 semestrów) na kierunkach: Fizjoterapia, Kosmetologia, Pedagogika oraz studia inżynierskie (stacjonarne i niestacjonarne - 7 semestrów): Inżynieria materiałowa.

Centrum Hobbystyczne Kreatywnie.com

Pracownia warszatatowa i sklep z materiałami hobbystycznymi, decoupage, filcowanie, malowanie na jedwabiu, sztuka tworzenia witraży, ceramika, florystyka, mozaika, scrapbooking, wikliniarstwo, masa solna i inne.

JASSI Mariami Jasaszwili

Profesjonalny wizaż, stylizacja i kosmetologia.

Salon Kobiet

Salon Kobiet został stworzony z myślą o każdej kobiecie, która chce się rozwijać. Panie spotykają się raz w miesiącu by wymienić się doświadczeniami, wzajemnie się wspierać, a także by wziąć udział w ciekawych zajęciach rozwojowych.

Akademia Radości Życia

warsztaty relaksacyjne, dekoracja wnętrz, warsztaty jubilerskie, lepienie w glinie ze szkliwieniem, analiza kolorystyczna i wizaż, fotografia, decoupage, florystyka, warsztaty teatralne

Art Line Tattoo

tatuaż, piercing

Babiląd Ośrodek Rozwoju Osobistego Kobiet

emisja głosu, fotografia, malarstwo, nauka gry na instrumencie, rękodzielnictwo, taniec, warsztaty psychologiczne, joga, kursy samoobrony, kursy stylizacji i wizażu, kursy florystyczne

Centrum Kształcenia Kadr PROFESJA

aplikacje biurowe, grafika, obsługa komputera i internetu, projektowanie stron www, sieci komputerowe, fotografia

Skok do góry [g]