Miejsca

Przeglądaj alfebetycznie firmy i usługi w wybranej kategorii:

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii prowadzi studia licencjackie (stacjonarne i niestacjonarne - 6 semestrów) na kierunkach: Fizjoterapia, Kosmetologia, Pedagogika oraz studia inżynierskie (stacjonarne i niestacjonarne - 7 semestrów): Inżynieria materiałowa.

Fundacja Sztuki Marebito

http://www.otelsinop.net

Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu

WSPIA to uczelnia, która prowadzi studia na kierunkach: prawo, stosunki międzynarodowe, pedagogika, administracja, filologia, kosmetologia, fizjoterapia, ratownictwo medyczne, wychowanie fizyczne, edukacja techniczno - informatyczna

Centrum Hobbystyczne Kreatywnie.com

Pracownia warszatatowa i sklep z materiałami hobbystycznymi, decoupage, filcowanie, malowanie na jedwabiu, sztuka tworzenia witraży, ceramika, florystyka, mozaika, scrapbooking, wikliniarstwo, masa solna i inne.

Salon Kobiet

Salon Kobiet został stworzony z myślą o każdej kobiecie, która chce się rozwijać. Panie spotykają się raz w miesiącu by wymienić się doświadczeniami, wzajemnie się wspierać, a także by wziąć udział w ciekawych zajęciach rozwojowych.

VideoKurs.pl

Video Kursy Programowania i Tworzenia stron WWW - szybka oraz przyjemna nauka.

Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego

WSJO to największa uczelnia filologiczna w Polsce. Kształci ponad 3,5 tyś. studentów na dwóch kierunkach: filologia oraz europeistyka. Wśród specjalności filologicznych, kandydaci znajdą: anglistykę, germanistykę, japonistykę, sinologię, amerykanistykę.

Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa

WSNHiD kształci studentów na siedmiu kierunkach studiów: kulturoznawstwo, pedagogika, politologia, socjologia, stosunki międzynarodowe na poziomie magisterskim, grafika na poziomie licencjackim oraz informatyka na poziomie inżynierskim.

Akademia Fotografii

fotografia, obróbka cyfrowa

Akademia Radości Życia

warsztaty relaksacyjne, dekoracja wnętrz, warsztaty jubilerskie, lepienie w glinie ze szkliwieniem, analiza kolorystyczna i wizaż, fotografia, decoupage, florystyka, warsztaty teatralne

Skok do góry [g]